Powiatowy Urząd Pracy
w Giżycku

Powiatowy Urząd Pracy
w Giżycku

Ułatwiania dostępności

Wybierz język

Polski

Odnośniki

Kontakt

11-500 Giżycko, ul. Gdańska 11
woj. warmińsko- mazurskie

tel. 87 429 64 40, fax 87 429 64 75
email: olgi@praca.gov.pl

    ul. Gdańska 11      Warmińsko - Mazurskie     
    11-500 Giżycko

    tel. 87 429-64-40       fax 87 429-64-75

    olgi@praca.gov.pl

Banery

obiekt Flash - Reklama projektu

Treść strony

III spotkanie w 2014r. w ramach Giżyckiego Partnerstwa Lokalnego

W ramach wydarzenia organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie pod nazwą „Nowe formy wsparcia dla młodych i przedsiębiorców – Dni Informacyjne na Warmii i Mazurach”  w dniu 16.10.2014r. w świetlicy internatu Zespołu Szkół Kształcenia Środowiska i Agrobiznesu z inicjatywy Starosty Giżyckiego p. Mirosława Drzażdżewskiego oraz Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy p. Anny Skass odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli lokalnego biznesu, organizacji pozarządowych i przedstawicieli samorządów lokalnych pt. „Giżyckie Partnerstwo Lokalne – wybór czy konieczność”.

Pierwszą część spotkania poprowadziła p. Jolanta Romanowska Kierownik Działu Instrumentów Rynku Pracy w tutejszym urzędzie, która zapoznała uczestników z nowymi formami aktywizacji osób bezrobotnych w 2015r. w związku z wejściem 27.05.2014r. znowelizowanej ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Druga część spotkania miała przybliżyć uczestnikom korzyści płynące z partnerstwa lokalnego. Warsztatowa część poprowadzona przez p. Jadwigę Olszowską – Urban, Eksperta Partnerstwa Lokalnego i Komunikacji Społecznej, miała dać odpowiedź na pytania:

  • czy partnerstwo publiczno – społeczno – komercyjne służy ludziom,
  • jakie korzyści  może przynieść partnerstwo wśród biznesu

Na każde z wyżej wymienionych pytań uczestnicy podzieleni na grupy szukali odpowiedź przez pryzmat zdiagnozowania problemów tj.: Jak jest?, Jak być powinno?, Dlaczego nie jest tak jak być powinno?, Wnioski do realizacji.

Giżyckie Partnerstwo Lokalne
Giżyckie Partnerstwo Lokalne
Giżyckie Partnerstwo Lokalne

Banery

Infolinia dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców w Polsce

Stopka strony

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.